Мер Сміли Цибко полетів у турецький Бійкоз домовлятися про інвестиції

Як інформує Сміла.ua, міський голова Сміли Олексій Цибко вилетів до Туреччини у місто Бійкоз, щоб провести переговори щодо співпраці та залучення інвестицій у Смілу. А 11 березня вже відбулась робоча зустріч з мером турецького містечка Бійкоз Муратом Айдіном, - про це повідомив Олексій Цибко на своїй сторінці у ФБ.

Міський голова Сміли написав, що турецький Башкан (так у Туреччині називають мера міста) приділив смілянській делегації понад дві години часу, тож вони мали нагоду поспілкуватися щодо перспективи взаємодії Туреччини та України на рівні наших міст.

"Запевняю - ми стали на крок ближчими до залучення інвестицій у наше рідне місто Сміла. Рухаємось до укладення договору про співпрацю з містом Бійкоз. Та, по-перше, мають прописати кроки робочі групи - адміністрації турецького містечка, їхнього Мінюсту та нашої Смілянської міської ради. Завтра будуть нові офіційні зустрічі, отже й нові перспективи. Докладу всіх зусиль, аби Сміла від мого вояжу тільки виграла. Впевненений - треба шукати нові можливості.» - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі міський голова Олексій Цибко.
13.03.2020 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter