Черкаська прокуратура оспорює в суді результати 133-мійльнного тендеру на ремонт траси Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка

Черкаська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Черкаської області з позовом про визнання недійсним договору на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення вартістю понад 133 млн грн.

У ході опрацювання системи публічних закупівель «Prozorro» прокурорами встановлені порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення Службою автомобільних доріг в Черкаській області відкритих торгів закупівлі робіт з капітального ремонту дороги Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка.

Так, до публічної закупівлі допущено учасників, які неналежно підтвердили наявність обладнання, необхідного для виконання ремонтних робіт і відповідну кваліфікацію працівників. За таких обставин, пропозиції учасників підлягали відхиленню. Натомість, не дивлячись на порушення процедури закупівлі, за результатами відкритих торгів з одним таким учасником укладено договір виконання дорожніх робіт, вартість яких перевищує 133 млн грн.
04.03.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter