У Черкасах судитимуть керівника та головбуха товариства за ухилення від сплати понад 7 млн. грн. податків

Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника та головного бухгалтера товариства за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і службового підроблення.

За даними слідства, службові особи одного з товариств м. Черкаси, шляхом заниження ставки земельного податку у податкових деклараціях з плати за землю, а також шляхом часткового неподання таких декларацій умисно ухилилися від сплати земельного податку за 2018 рік в сумі більш як 7 млн грн.

У ході досудового розслідування завдані державі збитки не відшкодовано, у зв’язку з чим за клопотанням прокуратури судом накладено арешт на майно вартістю 32,4 млн грн. Крім того, в інтересах держави прокурором пред’явлено позови про стягнення 7,1 млн грн. несплачених податків.

За вчинення вказаних вище злочинів посадовцю загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
26.02.2020 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter