У "Новій Якості" пояснюють, чому два будинки на Припортовій лишилися без газопостачання

З 17 лютого два черкаські будинки лишилися без газопостачання. Йдеться про Припортову, 19 та 21. На засіданні сесії Черкаської міської ради мешканка одного з них звинуватила у цьому компанію “Нова якість “Газ-Сервіс”. В компанії пояснюють, газ пускає по мережах ПАТ “Черкасигаз”.

Як повідомили в “Газ-Сервісі”, за місяць вони та ПАТ “Черкасигаз” попереджали мешканців про проведення планових робіт на газопроводі. Також вказували про необхідність укладання договорів з кожною квартирою для подальшого відновлення газопостачання.

- Йдеться про договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та на обслуговування газопроводів та газового обладнання, який укладається, згідно Закону України “Про ринок природного газу” та Кодекс газорозподільчих мереж, з кожною окремою квартирою, - говорить технічний директор “Нова якість “Газ-Сервіс” Григорій Беспалов. - У кожному з будинків, які нині без газопостачання, по 60 квартир. Майже половина - 54 квартири - вже уклали договори з нашою компанією, ще частина - з ПАТ “Черкасигаз”. Однак є відсоток квартир, які не уклали вказаний договір.

За словами представника “Газ-Сервісу”, навіть якщо одна квартира не матиме такого договору з профільною компанією, пустити газ у будинок ПАТ “Черкасигаз” не зможе.

- Нині ми з ПАТ “Черкасигазом” домовилися та почали роботи із запуску газу по стояках, де всі квартири мають відповідні договори, - говорить Григорій Беспалов. - Аби на весь будинок відновили газопостачання, мешканцям, які проігнорували оголошення, потрібно обрати компанію та все ж укласти відповідний договір.

У приватній компанії пояснюють, що пропонують на 30% нижчу ціну за послугу, аніж є на ринку сьогодні. Власне тому із ними уклав договір значний відсоток мешканців задля економії коштів. Щоб запобігти подібним ситуаціям із відключенням газопостачання, мешканцям будинків, які не підписали вказаний договір, слід звернутися в абонвідділ чи кол-центр групи компаній «Нова якість», або ж обрати іншого надавача послуг.
20.02.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter