2020 року заплановано відремонтувати 136 км. доріг у Черкаській області коштом державної субвенції

2020 року заплановано відремонтувати 136 км. доріг у Черкаській області коштом державної субвенції Як інформують у Черкаській ОДА, Укравтодор затвердив перелік доріг загального користування місцевого значення. У 2020 році державну субвенцію в сумі 452 млн грн планують спрямувати на 136 кілометрів доріг Черкащини.

– При комісійному затвердженні переліку доріг врахували пропозиції і районів, і ОТГ. Відремонтувати всі проблемні напрямки за один рік – не можливо, оскільки фінаснування обмежене. Але головна мета – забезпечити проїздність до важливих соціальних об’єктів, зокрема до освітніх та медичних закладів. Незважаючи на те, що позиція Укравтодору базується на капітальному ремонті доріг, а на ямковий ремонт можна спрямувати лише 20% коштів, ми у 2020-му таки мусимо збільшити цю цифру. Оскільки стан доріг вкрай критичний. Кошти по районах розподіляли пропорційно, – розповів голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Керівник області окреслив головні стратегічні принципи у дорожній сфері:

▪️високі гарантійні вимоги до ямкового ремонту;
▪️жорсткий контроль на всіх етапах виконання дорожніх робіт, починаючи із виготовлення ПКД;
▪️охоплення якомога більших відрізків доріг для ремонтів: менше тендерів – ретельніший контроль;
▪️ закладення коштів на виготовлення ПКД для робіт, які виконуватимуть у 2021 році, щоб пришвидшити темпи наступного року.

Нагадаємо, що попередньо Кабінет Міністрів України затвердив перелік об’єктів автомобільних доріг, які відремонтують у 2020-му. На дороги Черкащини загального користування державного значення спрямували 1 млрд 736 млн грн.
17.02.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter