Біогазовий комплекс на 7,5 МВт запрацював у Корсунь-Шевченківському районі

Біогазовий комплекс на 7,5 МВт запрацював у Корсунь-Шевченківському районі За інформацією Департаменту АПК Черкаської ОДА, біогазовий комплекс на 7,5 МВт в селі Селище на Черкащині вийшов на заплановані 100%. Електроенергія поставляється в мережу за «зеленим» тарифом.

«В ході запуску замовнику було рекомендовано використовувати мікроелементи, оскільки жом не містить всього того, що необхідно для бактерії. Проте замовник вирішив провести експеримент і запустив в роботу два реактори з мікроелементами, а один – без. Реактор без мікроелементів почав «хворіти», різниця стала помітною вже на третій тиждень. Реактор з мікроелементами, запущений пізніше, наздогнав і перегнав реактор без мікроелементів. Унаслідок, замовник визнав, що без мікроелементів неможливо працювати ефективно», – поділився досвідом генеральний директор ТОВ «Зорг Біогаз» Ігор Реддіх.

За його словами, на біогазовому комплексі в с. Селище встановлено краще очищення газу від сірки. Все обладнання – німецьке. На відміну від аналогів українського виробництва німецьке обладнання працює без збоїв і не вимагає ремонтів.

«Що особливо приємно і є предметом гордості, так це те, що українська станція перевершила по технічному оснащенню навіть знамениту станцію на цукровому заводі в м. Анклам (Німеччина). На станції в Анклам немає можливості вантажити брудну сировину, тоді як станція в Селищі обладнана завантажувачем з камінняуловлювачем», – додав технічний директор ТОВ «Корсунь Еко Енерго» Сергій Підлубний.
11.02.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter