Прокуратура через суд змусила підрядники зробити ремонт дороги в Смілі, за який він вже отримав гроші

Прокуратура через суд змусила підрядники зробити ремонт дороги в Смілі, за який він вже отримав грошіСмілянською місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов в інтересах держави за виявленим фактом неналежного виконання умов договору про закупівлю за кошти місцевого бюджету послуг з поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Севастопольській у м. Сміла.

Отримавши авансовий внесок за договором, укладеним з управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради, підрядник в установлені строки відповідні роботи з ремонту дорожнього покриття не розпочав, залишивши претензію управління про повернення авансу без відповіді та задоволення.

Під час судового розгляду справи за вказаним позовом, ураховуючи принципову позицію прокуратури, відповідач добровільно виконав умови договору з ремонту дорожнього покриття, надавши в судове засідання акт приймання-передачі виконаних робіт, підписаний органом місцевого самоврядування.

Крім того, рішенням суду з відповідача стягнуто до бюджету пеню та штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов договору.
24.01.2020 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter