Чигиринський відділ освіти "всліпу" закупив м'ясо для для учнів навчальних закладів

За втручання прокуратури розірвано договір на постачання продуктів харчування в навчальні заклади Чигиринського району, укладений з порушеннями вимог законодавства.

Смілянська місцева прокуратура виявила, що в договорі на закупівлю м`яса для навчальних закладів, укладеному в січні 2019 року між територіальним відділом освіти та підприємцем, не визначено кількість продукції та ціну за одиницю товару, що свідчить про відсутність домовленості сторін щодо таких істотних умов.

Зазначене свідчить про порушення вимог Цивільного та Господарського кодексів України та призводить до того, що продукти харчування можуть поставлятися за завищеними цінами й не у відповідній кількості. Реагуючи на порушення, прокуратура пред’явила позов про визнання договору недійсним в порядку господарського судочинства.

За результатами судового розгляду, враховуючи, що сторони добровільно розірвали спірний договір, як такий, що укладений з порушенням законодавства, та постачання після пред’явлення прокурором позову не здійснювалось, 09.01.2020 ухвалою Господарського суду Черкаської області провадження у справі закрито.
13.01.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter