Прокуратура через суд вимагає знести два автономні газозаправні пункти в Черкасах

Черкаською місцевою прокуратурою до господарського суду Черкаської області скеровано 2 позовні заяви про визнання незаконними та скасування записів державного реєстратора про реєстрацію за товариствами права власності на автономні газозаправні пункти в м. Черкаси, як об’єкти нежитлової нерухомості в м. Черкаси, зобов’язання демонтувати ці об’єкти з приведенням земельних ділянок під ними у попередній стан.

Установлено, що державну реєстрацію права власності здійснено за відсутності документів, що підтверджують законність будівництва, введення в експлуатацію або його набуття на підставі цивільно-правової угоди чи рішення суду, право користування земельною ділянкою комунальної власності.

Вказане грубо порушує вимоги чинного законодавства, інтереси територіальної громади міста та держави, що обумовлені недотриманням будівельних норм, безпеки експлуатації встановлених газозаправних пунктів і порядку користування землею.

Ураховуючи бездіяльність Черкаської міської ради, прокуратура звернулася до суду з відповідними позовними заявами, за якими господарським судом Черкаської області відкрито провадження.
09.01.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter