ДПС: За останній тиждень на Черкащині демонтовано 5 незаконних АЗС

Головне управління у Черкаській області інформує, що на виконання розпорядження голови Черкаської ОДА Романа Боднара «Про створення міжвідомчої робочої групи у Черкаській області з протидії нелегальному обігу та роздрібної торгівлі пальним» працівниками ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Черкаській області під координацією прокуратури Черкаської області за оперативною інформацією та спільно з Управлінням Служби Безпеки України в Черкаській області здійснюються активні заходи з виявлення та припинення діяльності нелегальних автозаправних станцій.
ДПС: За останній тиждень на Черкащині демонтовано 5 незаконних АЗС

Слід зазначити, що у період з 28 грудня 2019 року по 06 січня вже проведено 18 перевірок суб’єктів господарювання за місцем провадження АЗС/АЗГП, за результатами яких:

- встановлено факти реалізації пального без ліцензії та накладено штрафних санкцій у розмірі 250,0 тис.грн;

- демонтовано 5 АЗС/АГЗС, на яких проводилась господарська діяльність без відповідних дозвільних документів, отримання яких передбачено чинним законодавством;

- складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності);

- вилучено з незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів (дизельне паливо, бензин, скраплений газ) понад 167 тонн та обладнання орієнтовною вартістю 3,9 млн. гривень.

У рамках відповідних кримінальних проваджень проведено ряд невідкладних слідчих дій по документуванню протиправної господарської діяльності АЗС/АЗГП. На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та визнання його речовими доказами у кримінальному провадженні.
06.01.2020 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter