Черкаський окружний суд призупинив дію рішення міськради Черкас про скасування тарифу на негабарит від ТОВ "Нова якість"

Черкаський окружний суд призупинив дію рішення міськради Черкас про скасування тарифу на негабарит від ТОВ "Нова якість"Черкаський окружний адміністративний суд сьогодні призупинив дію рішення міської ради, яким було скасовано тариф на вивезення негабаритних відходів.

Відповідна ухвала Черкаського окружного адмінсуду набула чинності 3 січня. Про це інформують у ТОВ «Нова якість».

У документі зазначається, що через вказане рішення міської ради, ТОВ “Нова якість “Благоустрій” обмежена у праві “здійснювати нарахування споживачам плати за послугу з вивезення побутових відходів, а споживачам відповідно сплачувати її, що унеможливлює надходження коштів для виконання умов договору щодо безперервного надання послуг з вивезення побутових відходів залученою технікою, її утримання, оплати праці найманих працівників, належне виконання умов Інвестиційної програми до Договору”.

Окрім того таке рішення суддя мотивує тим, що у період розгляду справи щодо оскарження рішення в суді у Черкасах може виникнути ситуація, коли порушення належного санітарного стану призводить до екологічної катастрофи та сміттєвого колапсу в місті.

- Відсьогодні ми продовжуємо надавати послугу вивезення великогабаритних та ремонтних відходів з 211 контейнерних майданчиків у місті, - говорить засновник ТОВ “Нова якість “Благоустрій” Андрій Бортник. - Містяни отримають квитанції з 3 січня. У грудні 2019 - нарахування відбулися лише до 19 числа (часу набуття чинності рішення міської ради).

Нагадаємо, Черкаська міська рада скасувала тариф на вивезення негабариту, що є істотною умовою договору, укладеного з ТОВ “Нова якість “Благоустрій”. Натомість сам договір із компанією лишався чинним.
04.01.2020 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter