З нового року Черкаси житимуть по 1/12 від обсягів видатків міського бюджету

З нового року Черкаси житимуть по 1/12 від обсягів видатків міського бюджетуЯк інформують у міськраді Черкас, 26 грудня виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про порядок фінансування видатків з міського бюджету у 2020 році до затвердження розпису міського бюджету на 2020 рік.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко повідомила, що з прийняттям цього рішення з січня щомісячні видатки міського бюджету на 2020 рік (крім видатків за рахунок субвенцій з інших бюджетів, видатків за рахунок власних надходжень бюджетних установ) з урахуванням обсягів медичної та освітньої субвенції з державного бюджету у межах 1/12 від обсягу видатків.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що це – необхідний крок, аби Черкаси мали змогу повноцінно функціонувати з нового року: здійснювати платежі за комунальні послуги, виплачувати заробітні плати вчителям, лікарям та інших працівникам бюджетних установ, забезпечувати усі необхідні першочергові видатки. Оскільки сьогодні під час сесійного засідання Черкаської міської ради депутати не проголосували за міський бюджет на 2020 рік. Відповідний проект рішення не набрав необхідної кількості голосів.

Тож до моменту ухвалення міськими обранцями головного кошторису Черкас на 2020 рік фінансування усіх видатків здійснюватиметься згідно з тимчасовим розписом міського бюджету.
27.12.2019 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter