50 млн. грн. тимчасово вільних коштів з бюджету Черкас буде розміщено на депозиті в «Державному експортно-імпортному банку України»

50 млн. грн. тимчасово вільних коштів з бюджету Черкас буде розміщено на депозиті в «Державному експортно-імпортному банку України»Конкурс щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладному (депозитному) рахунку відбувся у Черкаській міській раді.

Як інформує прес-служба міськради, розмістити на депозитному рахунку у 2020 році Черкаська міська рада планує 50 млн.грн.

Взяти участь у конкурсі могли банки, у яких 75% і більше статутного капіталу належить державі: «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Приватбанк» та «Укргазбанк».

Бажання позмагатися за розміщення бюджетних коштів на депозити цьогоріч виявили три фінансові установи: «Укрексімбанк», «Приватбанк» та «Укргазбанк». За результатами конкурсу переможцем стала філія акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України». Цей банк запропонував найвищий відсоток за депозитом: 12,05% річних.

«Розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку Черкаська міська рада здійснює вже багато років поспіль. Це дозволяє залучати до бюджету додаткові фінансові ресурси. У 2019 році Черкаси розміщували кошти на депозиті у «Укргазбанку» під 16,3%», - розповіла директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.
24.12.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter