2020 року частину виробничих потужностей Черкаського Азоту зупинять на ремонт

Черкаське ПАТ «Азот» запланувало на наступний рік ремонт і реконструкцію низки своїх потужностей, повідомив у коментарі для журналістів генеральний директор підприємства Віталій Скляров.
2020 року частину виробничих потужностей Черкаського Азоту зупинять на ремонт

– Наприклад, наступного року ми маємо здійснити масштабну реконструкцію печі риформінгу в цеху А-5 з виробництва аміаку, – сказав він. – Планується тривалий зупиночний ремонт в цеху М-6 – виробництво карбаміду – із заміною конденсатора високого тиску на новий, що привезли з Сєверодонецька. Це досить солідні проєкти зі значними фінансовими витратами.

За словами пана Склярова, на сьогодні ціна на газ допомагає «Азоту» більш-менш утримувати на стовідсотковому навантаженні потужності, виробляти добрива і забезпечувати ними аграріїв, але підприємству потрібно ще й ремонтувати й оновлювати обладнання, яке надто дороге і специфічне, бо використовується виключно в технологічному процесі хімічного виробництва. «Азот» також має інвестувати в розширення виробництва, в нові технології і дослідження, щоб залишатися сильним конкурентоздатним виробником.

Діловий Регіон

17.12.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter