У міськраді Черкас відбулася нарада, присвячена формуванню бюджету на 2020 рік

У міськраді Черкас відбулася нарада, присвячена формуванню бюджету на 2020 рік Як інформує прес-служба Черкаської міської ради, відбулася внутрішня нарада з питань підготовки бюджету на наступний рік під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка. Участь у ній взяли заступники міського голови та керівники департаментів міської ради.

Під час наради розпорядники бюджетних коштів повідомили, на які потреби передусім їм потрібні будуть кошти. За словами директора департаменту фінансової політики Тетяни Харенко, за поперередніми підрахунками, бюджет розвитку 2020 становитиме 470 млн.грн. Керівники департаментів зауважували, що коштів вистачить здебільшого на закінчення об’єктів, розпочатих у 2019 році.

Наприклад, по департаменту архітектури та містобудування планується завершити ремонт вул.Героїв Дніпра, бульв. Шевченка, вул.Чехова та вул.Благовісної. По департаменту ЖКК левова частка коштів піде на програму співфінансування ОСББ.

«Хоча пріоритетом залишається завершення вже розпочатих об'єктів, в тому числі і закінчення робіт з капітального ремонту основних автомагістралей міста, проте важливо виробити такий системний підхід, за якого не буде обділений жоден з важливих соціальних секторів: освіта, медицина, ЖКГ. Попри всі зовнішні труднощі, бюджет 2020 року повинен максимально задовільняти насущні потреби жителів Черкас», - зазначає міський голова Черкас.
25.11.2019 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter