До кінця грудня в Черкаській області всі райони та ОТГ мають затвердити бюджети на 2020 рік

Фінансові органи райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад отримали усі параметри для формування місцевих бюджетів. Їх їм рекомендують затвердити до 25 грудня. Як інформують у Черкаській ОДА, про бюджетні новації розповіла директор Департаменту фінансів ОДА Наталія Кравченко у ході засідання координаційної наради.
До кінця грудня в Черкаській області всі райони та ОТГ мають затвердити бюджети на 2020 рік

– Хочу наголосити, що при їх формуванні необхідно врахувати реальну податкову базу, її максимально ефективне використання та в повному обсязі забезпечити потребу у наданні бюджетними установами якісних послуг, – звернулася до присутніх вона. – У цілому попри наявність значної кількості проблемних питань місцеві органи влади мають достатньо можливостей для їх вирішення в цьому році та упередження повторення в 2020 році.

Вона нагадала, що 14 листопада Уряд ухвалив Держбюджет на 2020 рік. Серед новацій Наталія Кравченко виділила такі:

Між тим, за 10 місяців 2019 року власні доходи загального фонду місцевих бюджетів області виконано на 102%. Понад затверджені радами завдання надійшло 132 млн грн. Не забезпечили виконання планових показників міста Черкаси і Сміла, 9 об’єднаних територіальних громад та 2 районних бюджети.
22.11.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter