АМКУ оштрафував два фермерських господарства з Монастирищенського району за антиконкурентні дії

За інформацією Черкаського тервідділення АМКУ, селянське (фермерське) господарство «АГРО-РИТМ» (Монастирищенський район) і фермерське господарство «ЮЛІЯ» (Монастирищенський район) оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що СФГ «АГРО-РИТМ» і ФГ «ЮЛІЯ» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону.

Вказані суб’єкти господарювання у червні 2019 року брали участь у електронних земельних торгах, проведених у формі аукціону ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» через електронний майданчик ДП «СЕТАМ».

Як встановило відділення, Відповідачі узгодили свою поведінку, чим усунули конкуренцію та змагання між собою, а отже спотворили результати проведеного аукціону.

На суб’єктів господарювання накладено штрафи, відповідно до діючого законодавства України.
21.11.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter