Данська компанія "Spectre" планує створити на Черкащині швейне виробництво

Як інформують у Черкаській ОДА, представники данської компанії «Spectre» планують на Черкащині створити високотехнологічне швейне виробництво. Про це йшлося під час зустрічі делегації Данії із головою Черкаської ОДА Романом Боднаром.

Як розповів співвласник компанії «Spectre» Єспер Клаусен, на сьогодні є бажання розширити виробництво, але не вистачає людського ресурсу. Тому і планують одне із підприємств розташувати в Україні, аби забезпечити виконання обсягів замовлень.
Данська компанія "Spectre" планує створити на Черкащині швейне виробництво


– Ми плануємо створити виробництво на 30-50 робочих місць із можливістю розширення до 300 за наявності відповідних фахівців. Адже наше виробництво – високотехнологічне із так званих «розумних тканин», це одяг для альпінізму і т.д. Потрібні і швеї, і конструктори, ІТ-фахівці, механіки. Кадровий потенціал Черкаського регіону для нас дуже важливий, – говорить співвласник компанії.

Додає, шо «Spectr» забезпечує не лише європейські стандарти процесу виробництва, а й високу соціальну відповідальність:
Данська компанія "Spectre" планує створити на Черкащині швейне виробництво

– Всі фабрики сертифіковані згідно міжнародних стандартів, в тому числі і високі умови праці, враховується безпека навколишнього середовища. Мова йде про стандарти, які вимагають і перевіряють замовники. Тож дотримання їх – і наша зацікавленість як авторитетної компанії.

Інвестори мають дві перспективні моделі розвитку бізнесу – знайти локального партнера, на базі якого можна створити виробництво та збільшувати потужності, або ж пошук окремого приміщення, де створюватимуть фабрику з нуля.
15.11.2019 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter