Бондаренко доручив терміново підготувати до громадського обговорення проект бюджету Черкас на 2020 рік

Бондаренко доручив терміново підготувати до громадського обговорення проект бюджету Черкас на 2020 рік Терміново підготувати та винести на громадське обговорення проект міського бюджету на 2020 рік – таке доручення щойно дав міський голова Анатолій Бондаренко на нараді з керівниками всіх структурних підрозділів Черкаської міської ради.Про це інформують у прес-службі Черкаської міськради.

– До нового року міська рада має ухвалити бюджет Черкас з бюджетом розвитку. Тож необхідно пришвидшити роботу з підготовки проекту цього документу, аби вийти на узгоджений варіант з виконавчим комітетом та депутатським корпусом, – наголосив Анатолій Васильович.

Водночас додав, що у відповідному проекті необхідно закласти кошти на закупівлю камер відеоспостереження, аби контролювати безпеку в місті. А також – пропорційно передбачити кошти на кожну комунальну установу міста. Приміром, по одному мільйону гривень – на кожну школу та по 500 тисяч на кожен дитсадок. Аналогічно – по лікарнях та поліклініках, закладах культури, спорту, соціального захисту тощо.

Акцентував увагу міський голова і на комунальній галузі, зокрема, питанні вивезенні великогабаритного сміття в місті.

За його словами, якщо найближчим часом ситуація у цьому напрямку не вирішиться, то міська влада піде шляхом кардинальних дій щодо зміни умов та організації, яка надалі здійснюватиме відповідну роботу.

У свою чергу заступник міського голови Ігор Волошин запропонував за сприятливих погодних умов у найближчі дні провести загальноміський день благоустрою із залученням працівників усіх комунальних установ, Черкаської міської ради, підприємств та організацій міста, а також всіх небайдужих містян, що й було підтримано.

Наступного року, на переконання Анатолія Бондаренка, необхідно також продовжити роботу з капітальних ремонтів та спорудження нових об’єктів міської інфраструктури: доріг, тротуарів, освітлення, закупівлю обладнання та матеріалів для лікарень і шкіл тощо.

– Черкаси мають розвиватись, ставати кращими, комфортнішими та безпечнішими для наших жителів та гостей міста. Тож головний фінансовий документ, за яким Черкаси житимуть наступного року, повинен відповідати таким напрямам, а не бути бюджетом «проїдання», – відзначив Анатолій Васильович.

Під час наради міський голова також доручив усім присутнім директорам департаментів активізувати роботу щодо перегляду існуючих видатків по кожному з напрямків бюджету 2019 року, аби до кінця поточного року завершити усі розпочаті роботи по міським об’єктам та погасити існуючі заборгованості.
07.11.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter