У Золотоніському районі триває конфлікт між ТОВ «Гранекс-Черкаси» та ТОВ «Добробут – 2017»

У Золотоніському районі триває конфлікт між ТОВ «Гранекс-Черкаси» та ТОВ «Добробут – 2017»За інформацією Департаменту АПК Черкаської ОДА, 22 жовтня відбулася робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Шевченка І.Ю., директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації щодо вирішення конфліктної ситуації між ТОВ «Гранекс-Черкаси» та ТОВ «Добробут – 2017». На зустрічі були присутні зі сторони ТОВ «Гранекс-Черкаси» засновник та генеральний директор, зі сторони ТОВ «Добробут – 2017» - його засновники.

Коротко про суть конфліктної ситуації.

Товариство з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) «Гранекс-Черкаси» є юридичною особою з іноземними інвестиціями, яка успішно працює та розвивається у Золотоніському районі понад 17 років. ТОВ «Добробут-2017» - новостворене у вересні 2017 року підприємство.

Зазначені компанії є користувачами суміжних земельних ділянок в адмінмежах Деньгівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, що перебувають у приватній власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

В крайніх поворотних точках зазначених 7 земельних ділянок площею 19 га ПП «Землемір» на замовлення ТОВ «Добробут-2017» встановлені 24 залізобетонні стовпи висотою близько 4 метри.

Дані конструкції створили перешкоди для ТОВ «Гранекс-Черкаси» у проведенні зрошення земельних ділянок та проїзду поливної машини.

Слід зазначити, що питання діяльності ТОВ «Гранекс-Черкаси» обговорювалися 28.11.2018 під час зустрічі з Надзвичайним і повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні паном Алексом Ленартсом за участі директора ТОВ «Гранекс-Черкаси» Ван Гої Тома Марія Фендрика, у грудні 2018 року – зустріч голови облдержадміністрації з представниками конфліктуючих сторін, у березні 2019 року – зустріч за участі голови Чорнобаївської районної державної адміністрації.
З виїздом на місце повторно 22.08.2019 Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації зафіксував наявність стовпів на земельних ділянках ТОВ «Гранекс-Черкаси».

Зі сторони конфліктуючої сторони проведена зустріч з керівником СТОВ «Агроко» Потапенком І.В., який разом з ПАТ «ЛНЗ» с. Великі Канівці Чорнобаївського району, СГВК «Струмок» с. Кропивне Золотоніського району, ТОВ «Силікат-1» смт. Чорнобай є засновниками ТОВ «Добробут-2017». Зі своєї сторони Потапенко І.В. наполягав на зустрічі конфліктуючих сторін з головою обласної державної адміністрації.

У результаті проведеної зустрічі головою обласної державної адміністрації надані доручення щодо вирішення зазначеного конфлікту: генеральному директору ТОВ «Гранекс-Черкаси» Тому Ван Гоі зустрітися з кожним засновником ТОВ «Добробут – 2017» окремо для вирішення конфліктної ситуації та розробити і підписати усіма учасниками конфлікту загальний Меморандум домовленостей протягом двох тижнів.
25.10.2019 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter