У Черкасах на СЕТАМі дитячий садок продали на 2,8 млн. грн. дешевше за його ринкову вартість

Поліція розслідує продаж будівлю колишнього дитсадка «Колосок» в Черкасах на 2,8 млн грн. дешевше ринкової вартості.

У Черкасах на СЕТАМі дитячий садок продали на 2,8 млн. грн. дешевше за його ринкову вартість


Як інформують Наші Гроші, про це пише видання «Кропива» з посиланням на висновки судової експертизи в рамках досудового розслідування за ч. 3 ст. 365-2 ККУ (зловживання повноваження особами які надають публічні послуги).

Зокрема, у квітні минулого року комплекс будівель було продано за 6,1 млн. грн., в той же час за даними експертизи, ринкова вартість могла становити 8,9 млн. грн.

Будівля загальною площею 2620 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Нижня Горова, 40 на праві власності належала ПАТ «Азот». Через заборгованість підприємства перед державою, на дане майно було накладено арешт та виставлено на аукціон. До аукціону був допущений лише один учасник ПП «Това», яке й придбало будівлю за стартовою ціною в 6,1 млн. грн.

Оцінку нерухомості перед торгами здійснювало ПП «Ажіо».

Засновницею і власницею фірми-оцінщика є Таїсія Кононенко. Вона ж була засновницею і директором ПП «Това», яке придбало нерухомість по стартовій ціні. Після набуття у власність нерухомості до засновників ПП «Това» додалися Прокопчук Олександр та Кубанов Костянтин. Вони є співзасновниками низки фірм які займаються нерухомістю разом з партнером колишнього губернатора Юрія Ткаченка – Фрунзе Казаряном.

Відзначимо, що Господарський суд Черкаської області відмовив у задоволенні позову ПАТ «Азот» про визнання торгів недійсними. Апеляція підтвердила таке рішення, однак касація спрямувала справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Від «Наших грошей»

Аукціон з продажу будівлі колишнього дитсадка «Колосок» провели на майданчику «СЕТАМ», що підконтрольний Міністерству юстиції та АРМА. З матеріалів судової справи відомо, що лише ТОВ «Това» пройшло реєстрацію учасника та йому було надано відповідний доступ до участі у торгах. За даними ЗМІ, до торгів не було допущено три учасника, які подали документи. Причина відмови не називалася.
22.10.2019 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter