Бондаренко: 2020 року у Черкас - великі плани з розвитку інфраструктури міста

Бондаренко: 2020 року у Черкас - великі плани з розвитку інфраструктури міста Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні під час оперативної ранкової наради Анатолій Бондаренко наголосив на тому, що з кожним роком в умовах децентралізації навантаження на місцеві бюджети тільки зростає. Тому дав доручення керівникам департаментів, розпорядникам коштів готувати пропозиції до бюджету на наступний рік з економією, враховуючи найнагальніші потреби міста та громади.

-Завтра прем`єр-міністр збирає міських голів для обговорення показників Державного бюджетну на 2020 рік. Буду відстоювати потреби Черкас - у нас великі плани з розвитку інфраструктури міста, які потребують ресурсної підтримки, - зауважив Анатолій Бондаренко.

Крім того під час наради міський голова Черкас доручив директору департаменту фінансової політики терміново профінансувати ремонтні роботи в харчоблоках дитячих садочків №83 і №70, а директору департаменту освіти та гуманітарної політики – взяти під особистий контроль хід виконання робіт за рахунок програми «Громадський бюджет» у школах №23, №30 і №17.
21.10.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter