Черкаська ТЕЦ: Населення й підприємства Черкас заборгували за опалення та гарячу воду понад 151 млн. грн.

Черкаська ТЕЦ: Населення й підприємства Черкас заборгували за опалення та гарячу воду понад 151 млн. грн.  ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на 1 жовтня 2019 року загальна заборгованість перед підприємством за отримані послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання становить понад 151 млн грн.

Найбільша сума боргу у населення – 108 млн грн.

Юридичним відділом підприємства сформовано реєстри боржників для подальшого примусового стягнення заборгованості, що здійснюється у порядку судового та виконавчого провадження, шляхом накладення арешту на рухоме і нерухоме майно та внесення таких осіб до Єдиного реєстру боржників. Кошти від продажу описаного, арештованого та вилученого у боржників майна буде спрямовано на погашення заборгованості перед ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів-боржників із проханням терміново й у повному обсязі погасити борги за спожиті послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.
16.10.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter