Кабмін виділив Смілі 16,1 млн. грн. безповоротної допомоги для початку опалювального сезону

Кабмін виділив Смілі 16,1 млн. грн. безповоротної допомоги для початку опалювального сезону Як інформує Сміла.ua, 12 жовтня Кабмін ухвалив рішення про спрямування до Сміли безповоротної допомоги в розмірі 16,1 млн грн.

Про це повідомив голова ОДА Ігор Шевченко.

За його словами, ці кошти критично необхідні, аби люди в Смілі вчасно отримали в домівки тепло.

«У п'ятницю, 11 жовтня, відбулася надважлива нарада Міністерства розвитку громад та територій України під головуванням очільниці міністерства Альони Бабак. Питання порядку денного - критична ситуація із опалювальним сезоном в Смілі»,– розповідає голова ОДА.

Він каже, що переговори були тривалі та складні. Адже спочатку мова йшла про надання поворотної допомоги, яку і місто Сміла, і область не можуть собі дозволити. Хоча, за фінансовими показниками, міська влада мала змогу частково погасити борги. Але цією можливістю не скористалася.

«Під час наради я поінформував про фінансово-економічні розрахунки та необхідність вирішення питання, аби опалювальний сезон у Смілі таки почався вчасно», – стверджує Ігор Шевченко.

Робимо все, додає він, щоб надзвичайної ситуації у зв'язку із початком опалювального сезону у Смілі не було.

«Вважаю великою перемогою те, що питання вирішуємо не на тлі паління шин у Смілі чи в холодних лікарнях та школах, як це було минулого року», – підсумовує голова ОДА.
15.10.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter