2019 року в Черкаській області на лікування ветеранів АТО/ООС виділено 2,3 млн. грн.

2019 року в Черкаській області на лікування ветеранів АТО/ООС виділено 2,3 млн. грн. За інформацією Черкаської ОДА, 2019 року на Черкащині з держбюджету виділили 2,3 млн грн на санаторно-курортне лікування учасників АТО/ООС.

За ці кошти зможуть оздоровити понад 250 бійців. Про це зазначає перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов та додає: «На сьогодні маємо 191 укладений договір на понад 1,7 млн грн. Частину з цих коштів уже вдалося використати. І відповідно 135 бійців пролікувалися в санаторіях». Про санаторно-курортне оздоровлення, а також психологічну реабілітацію, соціальну та професійну адаптацію бійців йшлося днями на всеукраїнській селекторній нараді Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Селекторна нарада відбулась під керівництвом міністерки Оксани Коляди. Вона, зокрема, закликала регіони активізувати роботу щодо ефективного використання бюджетних коштів на соціальний захист ветеранів та членів їхніх родин. Натомість перший заступник Борис Лебедцов надав відповідні доручення фахівцям Департаменту соціального захисту населення ОДА, які спільно з представниками громадськості взяли участь в селекторній нараді. Її трансляція відбулась в ОДА. Тут у цілому обговорили соціальне забезпечення черкаських бійців, втілення обласних програм на Черкащині.

Зауважимо, для проходження психологічної реабілітації на 2019 рік Черкаській області з державного бюджету виділили більше 700 тис. грн для оздоровлення 75 учасників антитерористичної операції. Використали на сьогодні майже 370 тис грн, 43 учасники АТО закінчили курс реабілітації.
02.10.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter