На Черкащині в 2019 році обсяги виробництва в машинобудуванні зросли на 2,2 %

На Черкащині в 2019 році обсяги виробництва в машинобудуванні зросли на 2,2 % Як інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області, день машинобудівника в області святкують 5,6 тисяч осіб, або кожен десятий працівник промисловості.

За сім місяців поточного року підприємства машинобудування реалізували промислової продукції на 2,0 млрд.грн (4,5% від загального обсягу реалізації продукції промисловості області).

Підприємства машинобудування у січні–серпні поточного року збільшили обсяги виробництва порівняно з аналогічним періодом попереднього року на 2,2%. Збільшився випуск машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни неавтоматичних; трансформаторів інших потужністю більше 1кВ А, але не більше 16 кВ А; приладів електромеханічних побутових з вмонтованим електродвигуном; обладнання й апаратів для фільтрування й очищення повітря та газів; обладнання для зважування іншого; обладнання промислового для перероблення м'яса або птиці.

У січні–липні 2019р. підприємствами Черкащини експортовано продукції машинобудування (котли, машини, електричні машини) на 8,8 млн.дол. США.

В розвиток галузі підприємствами машинобудування за шість місяців 2019р. за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 47,5 млн.грн капітальних інвестицій та станом на 1 липня 2019р. залучено 833,6 тис.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).
19.09.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter