У Звенигородці розподілили понад 15 млн. грн. державної субвенції на розвиток міста

За інформацією Звенигородської районної ради, проведено розширене засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

До порядку денного роботи комісії було внесено одне питання, яке стосувалося розгляду пропозицій виконавчого комітету Звенигородської міської ради щодо переліку об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку міста Звенигородки.
У Звенигородці розподілили понад 15 млн. грн. державної субвенції на розвиток міста

Як відомо, Кабінет Міністрів України ще у липні цього року схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн. на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Кошти мали бути направлені на вирішення найголовніших проблем у районних центрах та містах районного значення: розбудову інфраструктури, освіту, медицину, школи, садочки, культура, спорт, дороги та інші, вкрай важливі для життєдіяльності проекти. Це дало б змогу належно підготуватися до наступного етапу адміністративно-територіальної реформи.

Згідно переліку місту Звенигородка припадав обсяг субвенції у розмірі 15млн. 367 тис.709 гривень.

Зокрема, зазначені суми мають бути спрямовані комунальному підприємству водопостачання та водовідведення Звенигородської міської ради в сумі майже 4 млн 793 грн., в тому числі на капітальний ремонт водопровідних мереж; покрівлі комплексу водоочисних споруд та інших об’єктів м.Звенигородка; на капітальний ремонт прибудинкових територій в сумі 1 201 967,00грн в м. Звенигородка по вул.Піщана, вул. Софїї Терещенко, по проспекту Шевченка, по вул. Героїв Євромайдану та низки інших.

Кошти перерозподілено також відділу освіти райдержадміністрації в сумі 1млн 065 тисяч грн.; КНП «Звенигородська центральна районна лікарня» в сумі 2 млн.193 тисяч грн.; КНІІ «Звенигородський ЦПМСД» - 450 тисяч грн. (придбання спецавтомобіля); відділу культури в сумі 400 тисяч грн.
19.09.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter