Бондаренко: Область просить Черкаси виділити 5 млн. грн. на облаштування плиткою території біля драматичного театру

Як інформують у міськраді Черкас, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та голова Черкаської обласної адміністрації Ігор Шевченко обговорили можливість виділення з міського бюджету Черкас субвенції на облаштування прилеглої до Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка.

Станом на сьогодні в театрі повністю зроблено опалення, водопроводи, електрику, систему кондиціювання, санвузли, кулуари та фойє. На 1-3 поверхах завершено ремонт стелі, стін та підлоги, у глядацькій залі теж повністю оновлено стіни, підлогу та оркестрову яму. На черзі – ремонт самої сцени. Однак, на думку обласного керівництва, драмтеатр можна відкрити і до його закінчення, щоб уже в грудні була можливість проводити там святкові новорічні ранки. Для цього необхідно облаштувати прилеглу до драматичного театру територію.
Бондаренко: Область просить Черкаси виділити 5 млн. грн. на облаштування плиткою території біля драматичного театру

- Область звернулася до нас із проханням вивчити можливість виділення з міського бюджету субвенції на облаштування території біля драмтеатру плиткою. Думаю, нашому бюджету це під силу. Найближчим часом вирішимо, яку саме плитку більш доцільно укласти, щоб не тільки загальний вигляд площі був одного стилю, а й практично покриття могло витримати великі навантаження. Нині територію біля входу в театр облаштовано гранітною плиткою. Розглянемо і цей варіант, - відзначив Анатолій Бондаренко.

- Нагадаємо, на реставрацію Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка з міського бюджету вже виділялася субвенція розміром 5 млн грн.
11.09.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter