Бондаренко пропонує виділити 4 млн. грн. на озеленення скверу "Юність"

Бондаренко пропонує виділити 4 млн. грн. на озеленення скверу "Юність" Анатолій Бондаренко ініціював перерозподіл коштів з реконструкції Долини троянд на озеленення скверу "Юність". Про це інформують у міськраді Черкас.

Пропозицію про перерозподіл коштів з реконструкції Долини троянд на озеленення скверу «Юність» вніс на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради мер міста Анатолій Бондаренко. Поки йдеться про суму в 4 млн грн.

- Для того, щоб здійснити реконструкцію Долини троянд, ми провели громадські обговорення і запросили найкращих архітекторів. І ця реконструкція розпочнеться, але весною. Бо якщо ми почнемо роботи зараз, то до зими закінчити їх не встигнемо. Саме тому сьогодні я вніс пропозицію про перерозподіл коштів із реконструкції Долини троянд на озеленення скверу «Юність». Адже, окрім заміни асфальтного покриття на сучасне декоративне мощення, встановлення нових лавочок і ліхтарів, ми плануємо вже на весну створити в цьому сквері сад магнолій. Тому на сьогодні, вважаю, такий перерозподіл коштів виправданим і логічним.
11.09.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter