АМКУ: Канівське МП "Інтербуд" та підприємця Куценка оштрафовано за змову під час торгів

Як інформують в обласному теруправлінні АМКУ в Черкаській області, приватне мале підприємство «ІНТЕРБУД» (м.Канів) і фізичну особу- підприємця Куценка Олександра Степановича (м. Канів) оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що ПМП «ІНТЕРБУД» і ФОП Куценко О.С. вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як встановило відділення, вказані суб’єкти господарювання приймали участь у процедурі закупівлі послуг, що проводилась у жовтні 2018 року Управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради.

За результатами аналізу конкурсних пропозицій зазначених суб’єктів господарювання, документації конкурсних торгів Замовника, а також матеріалів, отриманих в ході розгляду справи, встановлено обставини та факти, які свідчать про те, що учасники узгодили між собою умови участі у торгах.

На відповідачів ПМП «ІНТЕРБУД» і ФОП Куценка О.С. накладено штрафи, відповідно до діючого законодавства України.

Також, відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», вчинення ПМП «ІНТЕРБУД» і ФОП Куценком О.С. зазначеного порушення є підставою для заборони брати участь в процедурах закупівлі протягом 3 років.
14.08.2019 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter