В Україні знову змінилися правила нарахування субсидій

В Україні знову змінилися правила нарахування субсидій Громадянам України пояснили, в якиї випадких вони можуть розраховувати на субсидії для оплати за газ.

Про це інформує Znaj.ua

Субсидіанти відзначають, що останнім часом вони отримують платіжки, в яких вказані великі борги, при цьому їх походження не зовсім зрозуміло, враховуючи своєчасний розрахунок. Тому в новій ініціативі уряд пропонує газорозподільчим компаніям не враховувати ці суми, як борги споживачів.

У травні, на вимогу постанови КМУ №848, всі постачальники природного газу будуть зобов'язані направити до місцевих управлінь соцзахисту дані про наявність простроченої заборгованості без вказівки нарахувань за так звані коефіцієнти. Після цього, на підставі цих даних відбудеться перепризначення субсидії.

Для тих, хто своєчасно і в повному обсязі розраховується за газ, передбачено право на готівкову субсидію. Ті українці, хто має борги за спожитий газ, будуть переведені на безготівкову форму монетизації. Борги сумнівного походження ні в першому, ні в другому випадку не будуть впливати на процес перепризначення субсидій.

Однак, українцыв поперджають, що на насутупний період далеко не всі зможуть отримати пільги на оплату комуналки, оскльки держава скоротила фінансування на ці потреби.

Обов'язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім'ї за встановленою формулою і залежить виключно від сукупного доходу сім'ї.
12.08.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter