У Монастирищенському районі оштрафовано двох депутатів, які, придбавши коштовні автівки, не повідомили про це НАЗК

У Монастирищенському районі оштрафовано двох депутатів, які, придбавши коштовні автівки, не повідомили про це НАЗК За інформацією Уманської міської прокуратури, завершено розгляд справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, стосовно сільського голови, депутатів районної та сільських рад Монастирищенського району.

Встановлено, що вказані особи будучи суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані.

Зокрема, сільський голова одного із сіл Монастирищенського району після набуття у власність нерухомого майно загальною вартістю 109 тис. грн. не повідомив про вказане Національне агентство з питань запобігання корупції.

Також один із депутатів Монастирищенської районної ради, набувши у власність автомобіль «Land Rover Range Rover» вартістю 550 тис. грн., у встановленому законом порядку не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлені купівлею автомобіля.

Аналогічно, депутат однієї із сільських рад Монастирищенського району, придбавши у власність автомобіль «Seat Leon» вартістю майже 178 тис. грн. та отримавши дохід від продажу автомобіля «Volkswagen Tiguan» в сумі майже 416 тис. грн., не повідомив про це у встановлені строки Національне агентство з питань запобігання.

Про суттєві зміни у своєму майновому стані, які полягали у купівлі транспортних засобів не повідомили і ще два депутати сільських рад Монастирищенського району, які придбали автомобілі вартістю 133 тис. грн. та 140 тис. грн. відповідно.

За принципової позиції прокурора Монастирищенським районним судом зазначених осіб визнано винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та накладено стягнення у виді штрафів у розмірі 1700 грн.
05.08.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter