Чеський холдинг Saturn готує до запуску завод із виробництва холодильників у Черкасах

Чеський холдинг Saturn готує до запуску завод із виробництва холодильників. Як інформує Шотам, це 30 мільйонів доларів сумарних інвестицій, повідомляє Ukraine News Today.

Потужність заводу 300 000 холодильників на рік. Тут з’явиться 500 робочих місць. Ринки збуту: Україна, країни ЄС.

Вже цієї осені на виробництві розпочнуть виготовляти холодильники 9-ти різних видів.
Чеський холдинг Saturn готує до запуску завод із виробництва холодильників у Черкасах

Як повідомлялося, холдинг Saturn Home Аppliances (Чехія) інвестував $30 млн у виробництво побутової техніки в Черкасах. Новий завод розташований на території колишнього машинобудівного заводу «Строммашина». На початку 2018 році на підприємстві запустили виробництво духовок. Виробництво холодильників планувалося налагодити в березні цього року.

Підприємство розраховане виробництво духовок – 200 тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 25 тис. од. в рік, при цьому в цілому планується працевлаштувати 1 тис – 1,2 тис. працівників (в тому числі 500 осіб – на заводі холодильників).

Сьогодні компанія вже поставляє побутову техніку вироблену в Україні під брендом Saturn в 9 країн ЕС. Компанія має представництва також в ОАЕ, поставляє в країни Африки.

Раніше найбільшим виробником холодильників був завод «Норд» в Донецьку, який змушений був припинити свою роботу через неможливість вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.
31.07.2019 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter