Держаудитслужба: Ревізія Центру медико-санітарної допомоги в Умані виявила порушень на понад 693 тисю грн.

Як інформує прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, фахівці Управління під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради (далі – Підприємство) за період з 01.01.2015 по 30.04.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 693 тис.грн.

Зокрема, установлено проведення витрат на оплату праці штатних одиниць медичних працівників на суму близько 654 тис. грн за рахунок коштів Національної служби здоров′я України, які відповідно до Програми розвитку, мали фінансуватися з місцевого бюджету.

Крім того, аудитори встановили порушення в частині недотримання вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 12 тис.грн.

Підприємством зайво витрачено коштів на суму близько 27 тис.грн на оплату виконання підрядними організаціями ремонтних робіт, вартість і обсяги яких було завищено.

За результатами контрольного заходу стосовно 2 посадових осіб Підприємства складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
30.07.2019 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter