Молоді підприємці з Черкас презентували 11 бізнес-планів на завершення тренінгової програми “Skills Lab: власна справа”

У Черкасах завершилася тренінгова програма для молоді “Skills Lab: власна справа”. На фіналі молоді підприємці з Черкас та області презентували 11 бізнес-планів, націлених на вирішення екологічних, освітніх та соціальних проблем у місті. Цього року програма вперше була реалізована в Черкасах за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ» і Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.
Молоді підприємці з Черкас презентували 11 бізнес-планів на завершення тренінгової програми “Skills Lab: власна справа”

Навчання на програмі “Skills Lab: власна справа” тривало 1 місяць. За цей час 30 молодих дівчат та хлопців разом із тренерами пройшли шлях від ідеї до бізнесу. За 6 навчальних модулів, учасники та учасниці дізналися, як генерувати ідеї та робити бізнес-аналіз, вивчали правові та фінансові питання із запуску власної справи та навчилися розробляти ефективні маркетингові стратегії.

“Цей тренінговий курс для молоді ми спеціально розробили максимально практичним. Його основна перевага у тому, що майбутні підприємці працюють над своїми ідеями, спілкуються із успішними підприємцями та за місяць проходять увесь цикл від розробки бізнес-ідеї до підготовки всього необхідного для її реалізації”, – поділилася Юлія Новак, радниця з питань молоді та ВІЛ UNFPA Україна.

Серед представлених ідей учасників: вертикальна ферма для вирощування мікрогріну, сонячний колектор-концентратор «SAVE», пральня самообслуговування «CleanUp», студія повітряного танцю на полотнах, подарункові коробочки «GiftBox», SMM-агентство «Renko&Ti», громадська організація «ArtMediaGroup», Web-студія для розвитку бізнесу, інтернет-магазин «Авангард», бізнес-школа для дітей «Biks», студія розробки комп’ютерних ігор «ElzaProject», паперові моделі «ModelCraftPaper», тренінгова компанія, курси для жінок та смачні букети з їжі.

На фіналі програми, також відбулася урочиста церемонія підписання «Пакту заради молоді-2020» трьома місцевими роботодавцями. До Пакту долучилися: компанія «FoodHacker» дисконтно-бонусна мережа «Файне Місто» та піар-агенція «Semenova-media». Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей до 2020 року.

“Ми радіємо, що відтепер у Черкасах запрацюють нові ініціативи. За результатами анкет, практично всі учасники готові започаткувати власну справу відразу після завершення навчання: троє уже зареєстрували ФОП. Окрім того, учасники зізналися, що за час участі відкрили для себе багато нового: знайшли майбутніх клієнтів, отримали розуміння ведення бізнесу, дізналися, як просувати SMM-стратегію, та повірили у свій проект”, - розповіла Юлія Болгак, координаторка програми «Skills Lab: власна справа» Центр «Розвиток КСВ».
29.07.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter