За три роки в Умані будівництво притулку для тварин, яким опікується нардеп Яценко, зросла до 13 млн. грн.

В Умані Черкаської області третій рік продовжується будівництво притулку для утримання бездомних тварин. Проект, який особисто лобіює переобраний нардеп Антон Яценко, в сумі вже коштує майже 13 млн грн. Як інформують Наші Гроші, про це пише видання «18000».

За три роки в Умані будівництво притулку для тварин, яким опікується нардеп Яценко, зросла до 13 млн. грн.


5 червня вийшло розпорядження Кабміну, яким передбачено спрямування з державного бюджету 4,5 млн грн. на облаштування притулку для утримання бездомних тварин в Умані.

Уже на початку липня Черкаська ОДА оголосила відповідний тендер на 5,74 млн грн.

Окрім того, на замовлення Уманської міськради було розроблено проектно-кошторисну документацію за 200 тис грн.

Технічне завдання передбачає проведення загальнобудівельних робіт з улаштуванням кліток для вигулу тварин, балконів, опалення, пожежної сигналізації, воріт, огорожі території тощо. Договір діє до кінця цього року.

На аукціон з будівництва подалися два підприємства, дешевшою виявилася пропозиція ПП «Уманьрембуд 2». На сьогодні договір ще не укладено.

Співзасновниками підприємства є очільник уманського КП «Комунальник» Геннадій Ракун, а також Альона Ковальчук та Сергій Стеценко. Директор фірми – Ярослав Дятлов. Деякий час директором підприємства був В’ячеслав Степанський – депутат міської ради від партії «Наш край».

«Уманьрембуд 2» з минулого року спеціалізується на підрядах відділу ЖКГ міської ради (6 договорів на 41 млн грн.) та на замовленнях від дендропарку «Софіївка». Щодо останнього, то так само, як і у випадку із «собачником», роботи виконувалися за бюджетний кошт.

Видання нагадує, що епопея з будівництвом притулку розпочалася ще у вересні 2016 року.

Тоді «паперовий» тендер від облдержадміністрації виграло ПП «Сфера-Пласт», що подало найдешевшу пропозицію з-поміж 4 учасників. Було укладено договір на 4,26 млн грн., з яких 1,5 млн грн. – це кошти обласного бюджету. Роботи мали бути завершеними ще до кінця 2016 року.

Проте вчасно будівництво не закінчилося. І в грудні 2017 р. підрядник отримав ще 1,49 млн грн. Ці кошти були спрямовані Кабміном з державного бюджету. Плюс ще 80 тис грн. було спрямовано на виготовлення проектно-кошторисної документації для додаткових робіт.
26.07.2019 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter