У Степанецькій ОТГ на Канівщині батькам, в яких народилася дитина, виплачують одноразову допомогу

У Степанецькій ОТГ на Канівщині батькам, в яких народилася дитина, виплачують одноразову допомогу Як інформують у Черкаській ОДА, у Степанецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Канівщині, батькам, у яких народився малюк, виплачують одноразову додаткову допомогу. Кошти для виплати здійснюють із місцевого бюджету громади. За словами Голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка, депутати у квітні 2019 року внесли зміни до комплексної програми соціального захисту населення «Турбота».

«Коли вже батьки вдома, коли вже дитинка зареєстрована, подані відповідні документи, вони звертаються, оформлюють заяву, подають відповідні документи, потім ми їм виготовляємо подарунковий сертифікат. Дітки – це клопоти, це додаткові витрати, допомога не завадить», – зазначає спеціалістка із висвітлення інформації Степанецької об’єднаної територіальної громади Людмила Хоменко.

За словами Олександра Яременка, протягом місяця після внесення змін до місцевої програми соціального захисту населення, допомогу отримало три сім’ї.

– Ми запланували до кінця року 90 тисяч, але, якщо справи підуть позитивно, а ми на це налаштовані (для цього і програма була прийнята), то ми готові додатково виділити з місцевого бюджету ту суму, яка буде необхідна для виплати молодим сім’ям при народженні наших дітей, – наголошує голова громади.

Сільський голова додає, щоб отримати таку одноразову допомогу, сім’я повинна проживати та бути зареєстрованою на території громади, надати свідоцтво про народження дитини та паспортні дані батьків.
19.07.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter