Прокуратура: У Черкасах директора дитячо-юнацької школи та підприємця судитимуть за шахрайські дії під час ремонту установи

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами співучасті у привласнені та заволодінні бюджетними коштами під час ремонту будівлі дитячо-юнацької спортивної школи, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (привласнення, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що директор дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради умисно, разом та за попередньою змовою з виконавчим директором товариства з обмеженою відповідальністю та фізичною особою – підприємцем, шляхом усунення перешкод, сприяв вчиненню злочину, а саме заволодінню, привласненню чужого майна – коштів місцевого бюджету, шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Крім того, директор дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради обвинувачується у пособництві при складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

На даний час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: за вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
18.07.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter