19 липня до Черкас завітає делегація світового трейдера сировини Kirsch Pharma

У п'ятницю, 19 липня 2019 року, до м. Черкас завітає делегація представників Kirsch Pharma, світового трейдера сировини преміум-класу, з метою укріплення співпраці з черкаською компанією, виробником високоякісних мінеральних солей, елементів для життя, Chemical Elements. Це велика подія не лише для Черкаської області, а й для всієї країни.

Chemical Elements, компанія із майже столітньою історією, що й сама є гігантом та інноватором у своїй сфері, приваблює до співпраці лідерів промисловості зі світовими іменами. Останні вважають за честь працювати пліч-о-пліч з представниками ChemElements, оскільки знають, що їх очікує високий результат спільної діяльності. Наразі, Chemical Elements є єдиною компанією в Україні, що активно співпрацює з такими світовими промисловими гігантами й не збирається зупинятися на досягнутому, адже компанія є лідером з виробництва високочистих мінеральних солей в Україні та претендує на це звання і в Європі.

Цього ж разу, у середмісті Черкас, в ході співпраці з Kirsch Pharma, буде здійснено обмін досвідом у сфері виробництва й реалізації високоякісної сировини для харчової, фармацевтичної, косметичної, біотехнологічної та інших промисловостей, а також переговори щодо подальшої співпраці.

Співробітництво компанії Chemical Elements із таким торгово-виробничим гігантом, як Kirsch Pharma є почесним та важливим для розвитку галузі та міста загалом. Це яскравий приклад для всіх містян рухатися вперед й постійно розвиватися й самовдосконалюватися, тим самим впливаючи на позитивний економічний та культурний розвиток міста.

Також, в рамках візиту світового трейдера до Черкас, спільно з представниками компанії Chemical Elements, запланована зустріч з очільником міста Анатолієм Бондаренком, під час якої обговорюватимуть питання покращення бізнес-середовища нашого міста.

17.07.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter