АМКУ: ТОВ "Віджі Медікал" оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції

За інформацією обласного тервідділення АМКУ, ТОВ «ВІДЖИ МЕДІКАЛ» оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що ТОВ «ВІДЖИ МЕДІКАЛ» і ФОП Гладушка В.В. вчинили порушення передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як встановило відділення, вказані суб’єкти господарювання брали участь у процедурі закупівлі послуг, що проводилась комунальним закладом «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» (м. Черкаси) у вересні - жовтні 2017 року.

За результатом аналізу конкурсних пропозицій зазначених суб’єктів господарювання, документації конкурсних торгів Замовника, а також матеріалів, отриманих в ході розгляду справи, встановлено обставини та факти, які свідчать про те, що учасники узгодили між собою умови участі у торгах.

На ТОВ «ВІДЖИ МЕДІКАЛ» накладено штраф відповідно до діючого законодавства України, а щодо ФОП Гладушки В.В. – провадження у справі закрито у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності.

Також, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в подальшому ТОВ «ВІДЖИ МЕДІКАЛ» заборонено брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.
16.07.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter