Рада підприємців Черкащини просить Зеленського втрутитися в ситуацію на енергетичному ринку України

Рада підприємців Черкащини вимагає втручання Президента у критичну ситуацію на ринку енергетики України.

Відповідне рішення Регіональна Рада підприємців Черкащини прийняла під час круглого столу, що відбувся 16 липня. До цього їх спонукав запуск в Україні ринку електроенергії, після чого вартість електроенергії для підприємств зросла на 30%.
Рада підприємців Черкащини просить Зеленського втрутитися в ситуацію на енергетичному ринку України

- Поява в Україні ринку електроенергії, що мала би сприяти зникненню посередників між виробником і споживачем енергії – і зниженню цін – обернулась перспективами швидкої кризи як для підприємств, так і для споживачів, - констатує голова Регіональної Ради підприємців Черкащини Олександр Турченяк. – Зростання цін на електроенергію для підприємств означає неминуче зростання цін на товари і послуги. Замість розвитку, оновлення виробництва, створення нових робочих місць, збільшення зарплат працівникам, підприємства і підприємці будуть витрачати кошти на сплату рахунків за електроенергію. Люди, що будуть змушені купувати у них товари і послуги за вищими цінами, біднішатимуть – попри те, що вартість електроенергії для них не зросте. Бізнес буде змушений закриватися, адже за таких цін неможливо буде конкурувати із виробниками країн Європейського Союзу.

Тому, задля захисту вітчизняної економіки, ми вимагаємо негайно зупинити запровадження нового ринку енергетики, ліквідувати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, разом із прийнятими рішеннями – і забезпечити прийняття чітких, прозорих умов використання електроенергії. Інакше ми будемо змушені вживати більш радикальних заходів. Бізнес, який залишився без реальної підтримки держави, готовий до захисту.
16.07.2019 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter