Міськрада Канева візьме кредит у 14,88 млн. грн. на комплексне утеплення школи й дитячого садочку

Міськрада Канева візьме кредит у 14,88 млн. грн. на комплексне утеплення школи й дитячого садочку За інформацією міськради Канева, депутати Канівської міської ради наважилися здійснити зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) в розмірі 14 880 000 грн. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії.

Мета запозичення - отримати можливість залучити фінансування Північної Екологічної Фінансової Корпорації (NEFCO) на реалізацію інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності в м. Канів», а саме - на комплексну термомодернізацію двох навчальних закладів школи № 6 та ДНЗ №6 «Теремок», які визначені першочерговими відповідно до результатів проведених енергоаудитів.

В рамках проекту було проведено обстеження двох бюджетних будівель в Каневі: спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №6 та дшкільного навчального закладу №6 “Теремок”.

Резюме проекту містить запропоновані заходи з енергоефективності, спрямовані на досягнення економії енергії та виконання нормативних вимог щодо мікроклімату в приміщеннях. Крім того, описані заходи покращують зовнішній вигляд фасадів будівель за допомогою архітектурного оздоблення.

Додатково були запропоновані необхідні неенергоефективні заходи, які рекомендується виконати у випадку економії коштів на етапі впровадження проекту. Запропоновані неенергоефективні заходи мають прямий вплив на енергоефективні заходи.

Рекомендований пакет вимагає загальних інвестицій на суму 24 853 020 грн. задля заощадження теплової енергії в розмірі 832,332 МВт*год/рік, та електроенергії - 7,771 МВт*год/рік, загальні грошові заощадження складають 3 720 747грн/рік. Повний пакет заходів має простий термін окупності 6, 7 років.
04.07.2019 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter