26 фермерських господарств Черкаської області увійшли в реєстр на отримання державної фіндопомоги в 2019 році

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА, 14 червня в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії на отримання фінансової підтримки фермерських господарств на поворотній основі.

В 2019 році з Державного бюджету України на дану програму виділено 10,3 млн. грн. для фінансової підтримки фермерів Черкащини, в минулому році лише 2 млн. грн.
26 фермерських господарств Черкаської області увійшли в реєстр на отримання державної фіндопомоги в 2019 році

У засіданні брали участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Черкаського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, представники Асоціації фермерів та землевласників в Черкаській області, представник Північного офісу Держаудитслужби та Головного управління Державної фіскальної інспекції України в Черкаській області. На конкурсній комісії було розглянуто документи 27 фермерських господарств на загальну суму 12,6 млн. грн. В реєстр на отримання фінансової допомоги увійшли 26 фермерських господарств на загальну суму 12,1 млн. грн. Реєстр з претендентами затверджений конкурсною комісією направлений до головної комісії Українського державного фонду підтримки фермерських господарств для подальшого розгляду та надання фінансової підтримки.
20.06.2019 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter