У травні в Черкасах та області зареєстрували понад 120 нових авто. Середня вартість придбаниних машин - 27 тис. дол.

У травні в Черкасах та області зареєстрували понад 120 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $27 тис.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault, яких придбали 18 авто на суму $270 тис. Також популярними були Toyota та Chery. Загальна сума покупок на Черкащині минулого місяця перевищила $3 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.
У травні в Черкасах та області зареєстрували понад 120 нових авто. Середня вартість придбаниних машин - 27 тис. дол.

У класі компактних авто найчастіше купували Fiat 500 і Peugeot 108. Серед машин B-класу лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. BMW 4-Series Gran-Coupe найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Mazda 6. У F-класі частіше всього реєстрували Audi A8. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Toyota RAV4.

Загалом, у травні в Україні зареєстрували 6,7 тис нових автомобілів, серед яких найбільша частка у кросоверів. Кількість придбаних за місяць позашляховиків склала майже 5 тис авто. Легковиків купили всього 2 тис, а загальна сума покупок перевищила $200 млн.

Нагадаємо, у квітні у Черкасах та області зареєстрували 150 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $31 тис.
19.06.2019 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter