2019 року черкаські ОСББ отримали з бюджету 10 млн. грн.

2019 року черкаські ОСББ отримали з бюджету 10 млн. грн. Як інформують у міськраді Черкас, виконавчий комітет підтримав рішення щодо відшкодування відсотків за кредитними коштами ОСББ «Гоголя 429» та ОСББ «Авіатор-33». А також – про розподіл коштів на капітальний ремонт житлового будинку «Героїв Дніпра 53» на 2019 рік, якому виділили з міського бюджету на умовах співфінансування понад 71 тисячу гривень на капітальний ремонт ліфту.

Міський голова Анатолій Бондаренко акцентував, що цьогоріч у міському бюджеті на капітальні ремонти ОСББ було передбачено 10 мільйонів гривень, які нині вже використані. При перегляді головного фінансового документу за результатами першого півріччя Анатолій Бондаренко ініціюватиме перед членами виконавчого комітету та депутатським корпусом додати фінансування на Програму підтримки ОСББ. Оскільки вже нині до міської ради надійшло чимало звернень від ОСББ на співфінансування капітальних робіт.

- Мешканці ОСББ відбули реальні переваги у створенні та діяльності таких об"єднань. Оскільки мають змогу безпосередньо впливати та керувати життям свого будинку. Зі свого боку, міська влада всебічно підтримує, зокрема, й фінансово, такі ініціативи наших громадян до самостійного господарювання та управлінням своїми будинками, - наголосив міський голова.

Нині у Черкасах зареєстровано 325 ОСББ, що об’єднують співвласників 339 багатоквартирних будинків.

Як повідомили у відділі сприяння ОСББ департаменту ЖКК Черкаської міської ради, з метою покращення стану та підтримання, відновлення або поліпшення експлуатаційних показників багатоквартирних житлових будинків ОСББ, модернізації житлового фонду, підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків ОСББ у місті діє Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ, асоціацій ОСББ) у м. Черкаси «Формування відповідального власника житла».

Виконання заходів Програми передбачає максимальне залучення коштів співвласників житлових будинків до утримання власного майна у поєднанні з механізмами співфінансування вартісних робіт коштом міського бюджету.
19.06.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter