Депутати Черкаської міськради проголосували за зміни до бюджету на 2019 рік

Депутати Черкаської міськради проголосували за зміни до бюджету на 2019 рік Зміни до бюджету Черкас внесли депутати Черкаської міської ради під час сьогоднішнього засідання.

За словами керівника фінансового департаменту Тетяни Харенко, найбільше коштів – 2 млн грн було виділено у якості співфінансування Нової української школи. За ці кошти буде придбане нове обладнання і комп’ютери, субвенцію з цього питання розподілили на минулій сесії.

Також були виділені додаткові кошти на придбання тролейбусів – замість 10 млн тепер у бюжет заклали 18 млн.грн.

Близько 500 тисяч внесли у статутний фонд КП Черкаситеплокомуненерго” на ремонт тепломереж.

Натомість депутати не підтримали пропозицію міського голови зняти 6 млн грн на фінансування обласного кардіоцентру. На думку міського голови, кошти міського бюджету доцільніше витрачати в першу чергу на міські потреби, а не обласні, які мають фінансуватися з обласної скарбниці.

“За роки нашої каденції ми спрямували на потреби області близько 40 млн грн. Натомість відповідних дій з боку обласної ради ми не бачимо. Навпаки, з 70 млн грн державної субвенції, виділеної на область на ремонт доріг, місту Черкаси не дісталося ні копійки”, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Він запропонував спрямувати ці кошти на нагальні потреби міста: ремонт вул.Симиренківської, зарплату працівникам кінотеатру “Україна”, придбання автомобіля для Третьої лікарні, капітальний ремонт сектора загиблих в ООС на кладовищі №4 та ін. Та депутати рішення не підтримали, тож на ці потреби потрібно буде шукати кошти з інших джерел.

Про Головне
04.06.2019 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter