За результатами соціально-економічного розвитку в 2018 році Черкащина увійшла в першу десятку найуспішніших регіонів України

За результатами соціально-економічного розвитку в 2018 році Черкащина увійшла в першу десятку найуспішніших регіонів України На сім позицій вище у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів піднялася область за результатами роботи у 2018 році. Як інформують у Черкаській ОДА, нині Черкащина у десятці найефективніших регіонів країни.

Показники рейтингу – індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях. Найкращі рейтингові показники продемонстрували у Києві, Харківській, Рівненській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

Черкащина – дев’ята серед областей за результатами діяльності у 2018 році. Найкращі позиції область посідає з «Економічної ефективності» (4 позиція), «Фінансова самодостатність» (8 позиція) та «Доступність та якість послуг у сфері освіти» (3 позиція).

– У Мінрегіоні укладають щоквартальні та щорічні рейтинги соціально-економічного розвитку регіонів, – пояснює директор Департаментру регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – Щорічний моніторинг більш комплексний. Тут рейтингове оцінювання здійснюється у 12 напрямах за 64 показниками на підставі статистичних відомостей. За цим рейтингом, більш кращі місця маємо за показниками у сільському господарстві, промисловості, будівництві. Позитивна динаміка й в освітній галузі. Проте більшої уваги потребують питання покращення інфраструктури та ефективності ринку праці
30.05.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter