Прокуратура: Суд зобов'язав підрядника, який взяв 500 тис. грн. авансу за ремонт спортзалу в ЗОШ №5 та не виконав роботи, повернути гроші

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, судом апеляційної інстанції залишено в силі рішення господарського суду від 23.01.2019, яким задоволено заяву прокуратури задоволено позовні вимоги прокуратури щодо стягнення з приватного підприємства 500 тис. грн., сплачених відповідачу в якості авансу за Договором підряду по капітальному ремонту приміщень Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Черкаської міської ради.

Не бажаючи повертати кошти, суб’єкт господарювання оскаржив вказане рішення в апеляційному порядку й просив позов прокурора залишити без розгляду.
Займаючи принципову позицію та не погоджуючись з доводами апелянта, прокуратурою області подано до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу.
Північним апеляційним господарським судом 27.05.2019 підтримано позицію прокуратури Черкаської області та залишено апеляційну скаргу відповідача без задоволення, а рішення суду - без змін.

На цей час вживаються заходи щодо організації примусового виконання рішення суду.
28.05.2019 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter