У квітні до місцевих бюджетів Черкащини від земельних торгів надійшло майже півмільйона гривень

У квітні до місцевих бюджетів Черкащини від земельних торгів надійшло майже півмільйона гривень Майже півмільйона гривень надійшло в квітні до бюджетів Черкащини за результатами земельних торгів. Про це інформує прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Минулого місяця на електронних аукціонах, що відбулися на базі ДП «СЕТАМ», продано права оренди чотирьох земельних ділянок загальною площею 46,45 га. У результаті торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, до сільських рад надійшло більше як 491 тис. грн.

Ділянки, що розташовані в Тальнівському й Жашківському районах, передано в користування терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 18 га в адмінмежах Червонокутської сільської ради Жашківського району. Щорічна плата за неї зросла до 66,2% від нормативної грошової оцінки землі (НГО). У грошовому еквіваленті до бюджету села за оренду цієї ділянки надходитиме 180,2 тис. грн, стартова ціна була лише 21,8 тис. грн (8% від НГО). Також 62,5% від НГО (200,3 тис. грн.) сплатив інвестор за право користування земельною ділянкою площею 16,3 га в адмінмежах Лісівської сільської ради Тальнівського району.
24.05.2019 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter