Представники компанії «Aptiv PLC» відвідали Черкаський політехнічний технікум

Як інформують у Черкаській ОДА, потенційні напрями співпраці Черкаського політехнічного технікуму з міжнародною компанією «Aptiv PLC» обговорили сьогодні. У навчальному закладі перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький та керівник технікуму Дмитро Галат зустрілися з паном Луісом Фігьюредо – директором із питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці.
Представники компанії «Aptiv PLC» відвідали Черкаський політехнічний технікум

Нагадаємо, днями представники компанії зустрічались із обласними та місцевими владцями, щоб обговорити можливості співпраці зі створення нового виробництва на початку 2020 року в місті Черкаси на базі ДП «Автоскладальний завод № 2 «Богдан».

Дмитро Галат детально розповів гостям про технікум, зокрема щодо методик практичної підготовки спеціалістів, продемонстрував спільно з викладачами навчальні кабінети та лабораторії, де навчаються учні.

– Дуже вдячний за таку зустріч, – мовив пан Луіс. – І немає сумнівів, що можливості для потенційної співпраці є, зокрема в межах дуальної системи освіти, практики на підприємстві. Водночас я бачу, що у вас є можливості для підтримки розвитку наших виробничих методів за допомогою автоматизації, розробки як безпосередньо заліза, так і самих програм. Якщо ухвалимо рішення про створення підприємства на теренах Черкащини, то обов’язково співпрацюватимемо.

На переконання першого заступника голови ОДА Тараса Висоцького, нині область має всі перспективи для втілення одного з наймасштабніших проектів щодо комплектуючих у галузі автомобілебудування.

– Компанія «Aptiv PLC» є лідером, водночас у Черкасах є всі передумови, аби стартувати. Зокрема існує виробнича й навчальна бази, – каже посадовець. – Достатньо й бажаючих у цій сфері працювати, географічні умови, інфраструктура. Нині лишається питання за фінансово-економічним обґрунтуванням. Чекатимемо на фінальні цифри й сподіватимемося, що вони будуть на користь Черкащини.

Зауважимо, в технікумі готують молодших спеціалістів із 10 спеціалізацій на денному відділенні та 3 спеціалізацій на заочній формі навчання. На 4 денних відділеннях навчається понад 850 студентів, на заочному – 150 студентів. Щороку випускають – в межах 200 осіб.

Для проведення занять використовують з півсотні кабінетів та зо три десятки лабораторій, лекційні аудиторії тощо.

За роки роботи технікуму тут підготували понад 18 000 спеціалістів, які наразі працюють в багатьох регіонах України та за кордоном: техніки-електрики, технологи машинобудування, механіки, гідротехніки та ін.

«Aptiv PLC» є партнером таких автомобільних марок як ŠKODA, Volkswagen, BMW, Renaut, Fiat, Porshe, Audi. Вона успішно розвиває свої виробництва і в Україні. Приміром, в Івано-Франківську, Чернівцях та Вінниці уже працюють їхні виробництва. Основною спеціалізацією компанії є електричні системи автомобілів, зокрема конектори, кабельні системи й електронні центри та гібридні системи розподілу високої напруги і безпеки, а також автомобільна електроніка та системи безпеки, з усім програмними сенсорними системами, обчислювальними платформами, інформаційно-розважальними системами та системами зв’язку.
24.05.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter